Weryfikacja wiarygodności i przeszłości partnera

   Zdarza się, że nie jesteśmy pewni w 100 % osoby, którą wydaje się że znamy. Pomagamy zweryfikować przeszłość cywilną i kryminalną potencjalnego partnera. Ustalimy nałogi, wykształcenie, ewentualne kłopoty finansowe. Wyjaśnimy „luki” w życiorysie.  Z taką wiedzą łatwiej będzie podjąć świadomą decyzję, która być może zaważy na dalszym życiu.

  Coraz częściej bywa, że znajomość nawiązujemy poza swoim miejscem zamieszkania i kręgiem znajomych. Dawniej takie sytuacje były sporadyczne. Teraz to całkiem naturalne. Kontaktujemy się przez Internet. Portali łączących singli są dziesiątki. Wcześniej raczej nikt nie myślał o weryfikacji przeszłości partnera, bo nie było to po prostu konieczne. Znaliśmy daną osobę wiele lat. Zazwyczaj znaliśmy rodzinę, znajomych. Jeśli nie my osobiście, to ktoś z naszego otoczenia, znajomy znajomego itp. Niespodzianki zdarzały się rzadko. Obecnie nie jest to tak oczywiste. Możemy nieświadomie podjąć decyzję, która zaważy na całym naszym przyszłym życiu. Pomijam najbardziej skrajne przykłady, gdzie trafia się oszustwo zaplanowane od początku. W prasie często się o nich słyszy. Zastanawiamy się wtedy jak ktoś mógł być tak łatwowierny by oddać oszczędności życia, a nawet zadłużyć się dla kogoś kogo prawie nie zna. Osobiście znam takiego kogoś i nie jest to osoba głupia, czy łatwowierna. Oszust korzysta z wyrafinowanych technik manipulacji, którym może być ciężko się oprzeć. Na szczęście to sytuacje ekstremalne i niezbyt częste. Nasza usługa ma za zadanie wykrywanie i takich spraw. Dla detektywa jest to dosyć łatwe – o ile oczywiście  nie będzie za późno. Wtedy możemy już skorzystać tylko z usługi polegającej na poszukiwaniu i ustaleniu miejsca pobytu.

  W poważne kłopoty możemy się zaangażować wiążąc się z partnerem obciążonym trudną przeszłością. Mogą to być kłopoty osobiste i finansowe. Nieraz jedne i drugie. Trzeźwe spojrzenie na sprawę jest trudne. Detektyw poradzi sobie z tym znakomicie. Pozwoli to uniknąć ryzyka przyjęcia bagażu cudzego długu, przeszłości przestępczej, czy groźnego nałogu. Mam tu na myśli głównie hazardzistów. O ile narkomana i alkoholika w miarę łatwo rozpoznać bez potrzeby pomocy z zewnątrz, to osoba obciążona nałogiem hazardowym może być niebezpieczna i dla siebie i dla otoczenia. Związek z taką osobą może być pasmem niekończących się problemów. Dobrze być świadomym podejmując ważną decyzję.

   Z takich usług często korzystają bliscy osób, które stoją u progu przełomowych w życiu wydarzeń. Warto o tym pomyśleć i stosunkowo niskim kosztem zdobyć  wiedzę, dzięki której unikniemy być może ogromnych kłopotów. Korzystając z naszej usługi otrzymacie Państwo pełny raport, który pomoże zweryfikować  czy to co słyszymy jest prawdą.

Opisy kilku takich sytuacji znajdą państwo wkrótce na blogu.