Detektyw – zdrada i rozwód

   To najczęstszy powód kontaktu z detektywem. Statystyki są niestety nieubłagane. Dane z 2016 roku za rok 2015 i ubiegłe pokazują, że:

 

RokMałżeństwa zawarteMałżeństwa rozwiązane przez rozwód
200021115042770
201022833761300
201418848865761
201518883267296

 

   Jeśli już masz podejrzenia co do uczciwości partnera, to niestety w większości wypadków masz słuszność. Nasze działania pozwolą potwierdzić Twoje podejrzenia i rozwiać wszelkie wątpliwości. Działania prowadzone są w sposób dyskretny i realizowane przez profesjonalnych pracowników, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zarówno Panie jak i Panowie w naszym zespole to nie tylko licencjonowani detektywi, ale również osoby z wiedzą prawną. Działania podjęte na czas są często szansą na uratowanie związku.

   Kiedy jednak potwierdzą się najgorsze przeczucia nie pozostawiamy naszego klienta. Współpracujemy z doświadczonym w takich sprawach adwokatem pomagającym w zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa prawnego i finansowego. Adwokat we właściwy sposób wykorzystuje zebrane przez nas materiały, co pozwala w możliwie najmniej dotkliwy sposób zmierzyć się z tą trudną sytuacją.

Gdy już zapada jedna z najtrudniejszych decyzji, to musimy pamiętać o kilku ważnych elementach:

–  Rozwód z orzeczeniem o winie wymaga udowodnienia, a co za tym zazwyczaj idzie udokumentowania zdrady. Zdrada to nie tylko obcowanie płciowe. To są też takie czynności jak zamieszkanie z kimś, wyznanie miłości, erotyczna korespondencja o ciągłym charakterze i wiele innych czynności, które zazwyczaj mają miejsce jedynie pomiędzy osobami w związku małżeńskim. Obszar ten jest delikatny i wymaga wyczucia. Sąd zapewne będzie badał jak dotychczas układało się pożycie. Coś co będzie uznane za zdradę w jednym związku nie musi być nią w innym. Jeżeli partner od lat wiedział o np. zamieszkiwaniu przez małżonka z drugą osobą, a pomimo tego pożycie małżeńskie nie ustawało, to trudno będzie uznać, że nagle przez ten fakt pożycie małżeńskie ustało.

– Małżeństwo zgodnie z naszym prawem zdefiniowane jest jako duchowa, fizyczna i gospodarcza więź małżonków. Jakkolwiek to brzmi, to miejmy na uwadze, że sama zdrada nie zawsze jest jedynym elementem, który doprowadzi do rozwodu. Zazwyczaj proces rozpadu małżeństwa jest długi i wieloetapowy. Małżonkowie pozostają w związku, nie dochodzi długo do zdrady fizycznej, ale ich relacje na trzech opisanych powyżej polach od dawna nie istnieją. Należy się zastanowić czy w razie gdy nastąpi najgorszy ze scenariuszy i dojdzie do zdrady będzie to dostateczny dowód by sąd uznał, że wina rozpadu małżeństwa leży tylko po jednej stronie. Niestety często wiele zależy od tego jak się do rozwodu przygotujemy. Działanie w emocjach jest najmniej wskazane i liczne złe doświadczenia naszych klientów niestety na to wskazują. Kontakt z detektywem, który dodatkowo potrafi spojrzeć na sprawę z perspektywy prawnika pozwoli uniknąć wielu nieodwracalnych na dalszych etapach błędów. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

– Współpraca z detektywem pomoże przygotować się formalnie do trudnych chwil związanych z rozwodem. Co bardzo istotne – detektyw jest wiarygodnym świadkiem w sądzie. Nie tylko materiał wideo i audio będzie dowodem w sądzie, ale również przygotowany przez detektywa raport i jego ewentualne zeznania.

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że w tej trudnej i złożonej formalnie chwili uzyskasz fachową pomoc i rzetelne porady.