Pomoc w odzyskiwaniu należności

    Pomimo rozmów nie udało się odzyskać pieniędzy? Dłużnik nie reaguje na wezwania? Bezzaliczkowo pomożemy odzyskać  pieniądze. W razie potrzeby bezpłatnie przeprowadzimy postępowanie sądowe i egzekucyjne. Wszystkie koszty pokryje dłużnik. W wypadku nieskuteczności naszych działań nie zapłacisz nic. Po naszej stronie są koszty wynagrodzenia radcy prawnego w procesie i egzekucji. Zapłaci za nie dłużnik. Po stronie klienta nie ma żadnego ryzyka.

    Zdarza się, że pomimo nakazu zapłaty i egzekucji komorniczej nic nie udało się odzyskać. Również chętnie podejmiemy się takich spraw. Ustalamy składniki majątku dłużnika i wskazujemy je organowi egzekucyjnemu. Współpracujemy z wybranymi kancelariami komorniczymi na terenie całego kraju. W imieniu klienta nadzorujemy pracę komornika. Podejmujemy się zleceń, w których nie udało się odzyskać pieniędzy przez wiele lat.

   Każde zlecenie, które do nas trafi będzie obsłużone niezależnie od wartości i wieku długu. Zlecając nam sprawę masz pewność, że nie będzie obsłużona wyłącznie telefonicznie, lub poprzez wysyłkę listem wezwania do zapłaty. Takie rzeczy wierzyciel zapewne zrobił już sam. Detektyw odwiedzi dłużnika i zweryfikuje jego aktualną sytuację.

Stosujemy szeroki wachlarz technik windykacyjnych wypracowany podczas wieloletniej praktyki. Nasze działania opierają się zawsze na pracy w terenie i wsparte są na nowoczesnym zapleczu teleinformatycznym. Dzięki dużej kreatywności i poszukiwaniu niekonwencjonalnych rozwiązań, udaje nam się osiągnąć wysoką skuteczność nawet w sprawach obsługiwanych wcześniej przez inne podmioty zajmujące się windykacją należności.

Pamiętajmy też, że detektyw może zweryfikować, czy nie miało miejsce wyłudzenie lub inne przestępstwo, którego efektem jest nieściągalne zobowiązanie. Niektórzy dłużnicy nie boją się odpowiedzialności cywilnej i komornika, ale wizja sprawy karnej i możliwość kary pozbawienia wolności robi na nich wrażenie. Nagle okazuje się, że jednak istnieje możliwość spłaty.

   Skorzystanie z usług detektywa w wypadku bardziej skomplikowanych spraw jest jak najbardziej uzasadnione. Zlecając nam dodatkowo nie zapłacisz nic za koszt obsługi prawnej na etapie sądowym i egzekucyjnym. To my pokryjemy koszt radcy prawnego reprezentującego interesy klienta, a pieniądze te odzyskamy bezpośrednio od dłużnika.